Про нас

Компанія «Лілі-Лайн» має свою історію, яка розпочалася в далекому, як на сьогодні, 1982 році, коли було створено невелике любительське квіткове господарство. У співпраці з колегами-селекціонерами з України, Росії, Молдови та Латвії господарство розвивалося, займаючись сортовипробуванням і вирощуванням нових сортів цибулькових квітів. Величезне захоплення своєю справою, компетентність, яку засновниця змогла передати своєму синові, стало основою нового підприємства. На сьогодні компанія «Лілі-Лайн» має власне тепличне господарство, розсадник декоративних рослин, а також створила одну з сучасних візитівок нашого краю – «Волинську Голландію» – поле площею 2 гектара, де у відкритому ґрунті ростуть понад дві сотні сортів тюльпанів.

      

  • Власні тюльпанові поля. Цибулини тюльпанів власного виробництва дають можливість пропонувати широкий асортимент та прийнятні ціни.
  • Тепличне господарство: вуличні та кімнатні рослини, однорічні та багаторічні квіти, сурфінія, петунія, бегонія, фуксія, пеларгонія, примула, хризантеми.

 

  • Зріз тюльпанів до 8 березня.
  • Вирощуємо та реалізуємо декоративні рослини: хвойні та листяні дерева і кущі, багаторічники та декоративні трави.
  • Оптовий продаж цибулин квітів з Голландії. Охолоджені цибулини лілії. Тюльпани, крокуси, гіацинти, нарциси, гладіолуси, кореневища багаторічників.

               

Ми активно співпрацюємо з провідними виробниками, що дозволяє нам щосезону оновлювати асортимент, створювати нові продукти і збирати яскраві і дивовижні колекції квітів.

Компанія «Лілі-Лайн» пропонує тільки якісний посадковий матеріал від надійних, перевірених часом постачальників. Вся продукція проходить суворий відбір і контроль якості з урахуванням кліматичних особливостей. Ми докладаємо чималих зусиль, щоб дивувати і радувати наших клієнтів перед настанням кожного нового сезону.

Цибулини квітів, багаторічники та інший посадковий матеріал, а також товари для саду-городу Ви з легкістю можете замовити в нашому інтернет магазині.

Недорогі і затребувані для вигонки сорти цибулин квітів, популярні сорти для ландшафтних посадок і яскраві новинки ринку можна замовити гуртом, або в роздріб з доставкою по всій Україні.

Зберіть колекцію і створюйте свій власний куточок гармонії і натхнення за допомогою сезонних квітів!